Tek Ürün Yazılımlı Website

Sitemize Hoşgeldiniz..

Admin Kullanıcı: demo
Admin Şifre: demo

  1. %100 Mobil Uyumlu (Responsive)
  2. Seo Dostu Yazılım
  3. Kredi Kartı ile  Ödeme Alma
  4. Açık Kaynak
  5. Hizmet Videosu

Daha birçok özelliği bir arada taşıyan Tek Ürün scriptli websitesi özellikle belirli bir ürün üzerine E-Ticaret yaparak para kazanmak isteyenlere göre biçilmiş kaftandır. Referanslarımız arasında ilgili yazılımın kullanıldığı website örneklerine bakabilir ve detaylı inceleme yapabilirsiniz. Görüntü olarak çok şık ve düzenli duran bu yazılım ile websitenizi yaptırmakta geç kalmayıp açılışa özel indirimlerimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz..

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kendiniz girebilirsiniz. Yine de sorun yaşarsanız destek ekibimiz ile iletişime geçmekten asla çekinmeyiniz..

Site kurulum işlemleri esnasında hem hosting ve domain alımı konusunda gerekli hizmetleri başka yerden alarak müşterilerimize yardımcı olduğumuz için hem de yazılımlarımızın açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade durumu söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce iyice bir demo siteleri inceleyip tüm detaylara bakmanız ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini kendileri girmektedir. Giriş yapmak için tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz. Herhangi takıldığınız bir yerde yardım almaktan çekinmeyiniz..

Kurmuş olduğumuz siteler sıfırdan siteler olup genellikle WP harici sistemlerde içerik taşıma söz konusu değildir. Şu anda sadece kurulum hizmeti vermekteyiz. WP siteniz için de taşıma talebi olursa ücret dahilinde yardımcı olabiliriz..

SON EKLENEN İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİMİZ

info@simsekbilisim.com.tr

Mail 7x24 Destek

05436928761

Whatsapp 7x24 Destek

+90 543 692 87 61

Hafta içi 08:00-18:00


Notice: Undefined index: status in /home/beautif2/simsekbilisim.com.tr/include/footer.php on line 196

Notice: Undefined index: status in /home/beautif2/simsekbilisim.com.tr/include/footer.php on line 225

Notice: Undefined index: captcha in /home/beautif2/simsekbilisim.com.tr/include/footer.php on line 240

Notice: Undefined index: status in /home/beautif2/simsekbilisim.com.tr/include/footer.php on line 262

Notice: Undefined index: uye in /home/beautif2/simsekbilisim.com.tr/include/footer.php on line 277

Notice: Undefined index: status in /home/beautif2/simsekbilisim.com.tr/include/footer.php on line 304

Notice: Undefined index: demo in /home/beautif2/simsekbilisim.com.tr/include/footer.php on line 326

Notice: Undefined index: status in /home/beautif2/simsekbilisim.com.tr/include/footer.php on line 349